چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟

پروفیل ساختمانی ۲.۵ میل ۳۰*۵۰

 

تجزیه و تحلیل XRF به همراه آنالیزگرهای wifi XRF روشی سریع ، دقیق و از همه مهمتر روشی غیر مخرب برای آزمایش خلوص و ترکیب فلزات و آلیاژها ارائه می دهد. فلورسانس اشعه ایکس (XRF) همچنین یک فن آوری اثبات شده برای تجزیه و تحلیل بنیادی آلیاژهای خاص است تا اطمینان حاصل شود که آلیاژهای صحیح در درصد مناسب ترکیب شده و مواد نهایی با مشخصات دقیق تولید مطابقت دارند. چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟

در حقیقت ، فناوری فلورسانس اشعه ایکس (XRF) بهترین راه حل را برای تجزیه و تحلیل فلزات در کل چرخه حیات فلز ارائه می دهد. از تجزیه و تحلیل های XRF قابل حمل می توان برای شناسایی مواد اولیه مثبت (PMI) مواد اولیه ورودی ، ارزیابی کار در حال انجام در هر نقطه از تأسیسات ، انجام تضمین کیفیت نهایی قطعات تمام شده استفاده کرد ، و آنها به ویژه برای تأیید ترکیب مواد در هنگام ورود فلزات بسیار ارزشمند هستند. دایره کامل به عنوان قراضه

 

اکثر آنالیزهای XRF اکنون با Wi-Fi در دسترس هستند. Wi-Fi یک فناوری است که از امواج رادیویی به جای سیم برای ایجاد اتصال شبکه استفاده می کند. هنگامی که ایمیل خود را از طریق تلفن هوشمند خود بررسی می کنید و یا اینترنت را از طریق لپ تاپ خود دور از میز کار خود مرور می کنید ، از Wi-Fi استفاده می کنید.

 

اما چرا می خواهید قابلیت Wi-Fi را در آنالیزگر دستی خود داشته باشید؟ از این گذشته ، آنقدر سبک و قابل حمل است که می تواند قراضه فلزی را در حیاط تجزیه و تحلیل کند ، یا جوشکاری در خطوط لوله را بررسی کند یا برای بررسی کیفیت به ایستگاه های مختلف طبقه تولید برساند. برای دریافت سریع نتایج به Wi-Fi نیازی ندارید. چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟

 

 

اگر Wi-Fi را در آنالایزر قابل حمل XRF خود داشته باشید ، می توانید نتایج را به صورت بی سیم به یک پوشه اشتراک شبکه منتقل کنید که از طریق شبکه Wi-Fi قابل دسترسی است. در برخی از آنالیزهای XRF ، حتی می توانید تنظیمات را پیکربندی کنید تا نتایج هنگام اتصال به طور خودکار به آن اشتراک شبکه ارسال شود. این تنظیم را می توان یک بار پیشاپیش انجام داد – سپس وقتی آنالایزر به شبکه Wi-Fi متصل شد ، اپراتور تنها کاری که باید انجام دهد اسکن است و نتیجه به طور خودکار در پوشه اشتراک جمع می شود. مطالعه موردی هلند نیاز به تأمین مطمئن فلزات نادر زمین را نشان می دهد

 

معمولاً نتایج را می توان به صورت پرونده های .csv (مقادیر جداشده با کاما) منتقل کرد تا به راحتی در برنامه های رایج دسک تاپ مانند Microsoft ™ Excel viewed مشاهده و ویرایش شوند و سپس به اکثر سیستم های پایگاه داده وارد شوند. شما همچنین می توانید یک برنامه ساده ایجاد کنید که می تواند به صورت خودکار محتویات پرونده های .csv را تجزیه و داده ها را به دلیل تولید پرونده ها به سیستم کسب و کار خود شما مانند ERP منتقل کند. چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟

به عنوان مثال ، یک سازنده فلز ممکن است بخواهد داده ها را از تجزیه و تحلیل به سیستم تجارت خود منتقل کند تا اطمینان حاصل کند که محصول نهایی با مشخصات سفارش مطابقت دارد. اتوماسیون این فرآیند می تواند باعث صرفه جویی در وقت و بهبود فرایندهای کیفی شود. استانداردهای ورق آجدار

 

گزارشات چندین خوانش را معمولاً می توان با ادغام محتویات فایل از یک نتیجه تجزیه و تحلیل XRF منفرد در یک پرونده واحد بدست آورد.

 

ابزارهای زیادی در دسترس عموم وجود دارد که می توانند پرونده های .csv را به طور خودکار ادغام کنند. یک نمونه از ابزاری که می تواند این کار را انجام دهد ، Microsoft Power Query برای اکسل است. Microsoft Power Query for Excel یک افزونه اکسل است که ابزارهای قدرتمندی را برای کشف و تبدیل داده فراهم می کند و استفاده از آن آسان است. این کار را برای شما انجام می دهد. [توجه: اگر صاحب یک تحلیلگر Thermo Scientific XRF هستید ، می توانید در اینجا به دستورالعمل های Power Query دسترسی پیدا کنید.] چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟ مشخصات مکانیکی آلیاژها را بررسی کنید

 

 

با قابلیت های قدرتمند انتقال داده Wi-Fi که اکنون برای آنالایزرهای XRF قابل حمل در دسترس است ، فرصت های بهبود کارایی گردش کار و تجزیه و تحلیل داده های شما بی پایان است. می توانید از کابل های USB که مانع راه شما می شوند خداحافظی کنید و دیگر نیازی نیست منتظر بمانید تا قبل از دسترسی به داده ها ، تمام تجزیه و تحلیل ها با تجزیه و تحلیل جمع آوری شود. نه تنها می توان نتایج را هنگام تولید به طور خودکار در اختیار کاربر مجاز در شبکه قرار داد ، بلکه می توان نتایج را به طور خودکار در سایر سیستم های تجاری با استفاده از ابزارهای ساده برای تسریع در روند کار شما پردازش کرد.

 

بنابراین آیا آنالایزر XRF به Wi-Fi نیاز دارد؟ شاید در ابتدا فکر کرده باشید که به Wi-Fi نیازی ندارید. اما پس از دیدن گزارش کار در مورد آن آسان تر ، مطمئناً آنرا می خواهید. و دفعه بعدی که شخصی از شما س asksال کرد که چرا به Wi-Fi در آنالایزر قابل حمل XRF خود نیاز دارید ، مزایایی را که ذکر کردیم توضیح دهید و سپس “Wi-Not” را بپرسید. تاریخچه سیم مفتول چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟