پیچ ضد آب چیست؟

 

 

ورق آجدار ۴ میل فولاد مبارکه ۲۰۰۰*۱۰۰۰

پیچ ها دارای برجستگی های مارپیچ خارجی هستند و از جمله متصل کننده های متداول در جهان هستند. برجستگی های خارجی یا نخ ، به پیچ ها اجازه می دهد تا مواد را از جسم یا سطحی که در آن قرار داده شده است ، خارج کنند. به عنوان مثال هنگامی که شما یک پیچ را به دیواره وارد می کنید ، مقداری از مواد اضافی در امتداد برجستگی ها بالا می روند تا از سوراخ خارج شوند. انواع مختلفی از پیچ وجود دارد که یکی از آنها ضد غلاف است. بنابراین ، پیچ ضد مغز چیست؟ پیچ ضد آب چیست؟

 

 

بررسی اجمالی پیچ های ضد آب

پیچ countersunk که به عنوان پیچ حرارت مسطح نیز شناخته می شود ، نوعی پیچ است که برای شستشو با جسم یا سطحی که در آن قرار داده شده ، طراحی شده است. به آنها “پیچهای ضد مخزن” می گویند زیرا در اشیا objects و سطوح “فرو می روند”. آنها دارای یک سر صاف هستند که در امتداد شافت مخروطی می شوند. بنابراین ، هنگامی که یک پیچ ضدضربه را درون یک شی یا سطح قرار می دهید ، سر غرق می شود به طوری که با مواد مربوطه تراز می شود.

 

البته بیشتر پیچ ها دارای یک سر گرد یا نیمه گرد هستند. پیچ های ضد ظرف به این معنا که سر صاف داشته باشند متفاوت هستند. آنها هنوز برجستگی های مارپیچی خارجی دارند. پیچ های ضد غلاف به راحتی با سر صاف مشخص می شوند که به آنها اجازه می دهد در اشیا objects و مواد فرو روند. پیچ ضد آب چیست؟

 

 

چرا از پیچ های ضد آب استفاده می شود

پیچ های ضدتغذیه در طیف گسترده ای از کاربردهای چفت و بست استفاده می شود. به عنوان مثال ، غالباً پیچ هایی را مشاهده می کنید که برای محکم کردن درها به قاب استفاده می شوند. با پیچ های سنتی ، سر پیچ از بیرون بیرون می زند. و اگر دری را که با سر پیچ های بیرون زده محکم شده است ببندید ، هم در و هم به قاب فشار وارد می کند. پیچ های ضدتغذیه با اجازه نشستن درب در برابر قاب ، این مشکل را برطرف می کنند. سر پیچ های ضدآب کاملاً دفن شده اند ، بنابراین یک تماس صاف و یکنواخت بین درب و قاب وجود دارد. پیچ ضد آب چیست؟

 

 

پیچ های ضد مخزن در بسیاری از کاربردهای دیگر نجاری و نجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجا که سرها فرو می روند ، می توان آنها را با استفاده از کلاه یا مواد پرکننده مخفی کرد. کارگر می تواند پس از سوق دادن پیچ ضد آب به درون یک شی یا سطح ، آن را با درپوش یا پرکننده بپوشاند. این امر در مورد انواع دیگر پیچ ها امکان پذیر نیست زیرا سر بیرون زده است.

 

در نتیجه

پیچ های ضد غرق مانند تمام پیچ های دیگر هستند ، با این تفاوت که آنها برای کنار هم قرار گرفتن جسم یا سطحی که در آن قرار گرفته اند ، طراحی شده اند. آنها از یک سر صاف با نخ مخروطی استفاده می کنند که در مواد فرو می رود. پیچ ضد آب چیست؟

 

 

برای این پست برچسبی وجود ندارد.