ابزار تجارت ساخت فولاد

ابزار تجارت ساخت فولاد

ساخت فولاد کاری طاقت فرسا است. این امر نیاز به مهارت و دقت دارد ، دانش کاملی از فیزیک و شیمی و کاربرد دقیق برخی ماشین آلات بسیار پیچیده دارد. ابزار تجارت ساخت فولاد در حالی که فولاد یک ماده نسبتاً قابل انعطاف است ، چند ابزار تخصصی تجارت وجود دارد که هر سازنده روزانه برای انجام کار خود به آنها نیاز دارد. برای اینکه بینشی مختصر از زندگی روزمره یک تولیدکننده داشته باشیم ، در اینجا برخی از ابزارهای اصلی تجارت ساخت فولاد آورده شده است.

پروفیل ساختمانی ۴ میل ۴۰*۸۰

ابزار تجارت برای ساخت فولاد جرثقیل سقفی – منبع تصویر

از گیوتین گرفته تا جرثقیل گرفته تا مته ، هر سازنده فولاد هر روز از یک سری تجهیزات برای انجام کار استفاده می کند. در اینجا برخی از ابزارهای برتر تجارت ساخت فولاد آورده شده است.

گیوتین

گیوتین دارای تاریخچه تاریکی است که به دوران میانه می رسد ، و پیش سازها حتی بیشتر از این برمی گردند. نوعی که سازندگان فولاد استفاده می کنند با آنچه شما تصور می کنید تفاوت کمی دارد. گیوتین که به عنوان “برش دهنده” یا “منگنه و قیچی” نیز شناخته می شود ، ابزار تجارت ساخت فولاد به صورت مکانیکی یا هیدرولیکی کار می کند و برای برش صفحات آماده برای ساخت استفاده می شود. با بستن فولاد با میله و سپس برش آن با یک برش متحرک کار می کند. فولاد دارای “رتبه ای برش پذیری” برجسته است و نیاز به صرف انرژی بسیار کمتری نسبت به سایر فلزات دارد.

 

Beam Line

خطوط مته تیر برای سوراخکاری و برش مقاطع فولادی استفاده می شود. آنها قطعات بسیار پیچیده تجهیزات هستند و راه حلهای حفاری بسیار سریع تری نسبت به تکنیک های دستی ارائه می دهند. آنها اغلب فناوری رایانه را ادغام می کنند تا دقیقاً محل سوراخ کردن تیرهای فولادی را ایجاد و ایجاد کنند.

 

ابزار تجارت برای تولید فولاد گیوتین – منبع تصویر

جوشکارهای MIG و استیک

ابزار تجارت ساخت فولاد جوشکاری استیک به جوشکاری قوس دستی گفته می شود که جریانهای الکتریکی را برای ایجاد یک جوش به کار می برد. این موارد می تواند از قطعات کوچکتر تجهیزاتی باشد که می توان از فروشگاه های محلی سخت افزار گرفته تا ماشین آلات بسیار بزرگتری را خریداری کرد. از طرف دیگر ، MIG مخفف Metal، Inert Gas است و از یک “اسلحه” تغذیه کننده سیم استفاده می کند تا یک گاز محافظ را از روی یک گودال جوش برای جلوگیری از آلودگی جوی و تقویت یک جوش قوی استفاده کند.

 

تبر گاز

ابزار تجارت ساخت فولاد جوشکاری با سوخت اکسی به فرآیند برش اشاره دارد که شامل گازهای سوختی و اکسیژن برای جوشکاری فلزات است. استیلن یکی از رایج ترین سوخت ها برای جوشکاری سوخت های اکسی است و اغلب بهترین انتخاب برای تعمیر و جوشکاری است. یک “تبر گاز” اصطلاح عامیانه برای یک مشعل برش اکسی استیلن است که با استفاده از مخلوط اکسیژن استیلن شعله بسیار داغی ایجاد می کند که می تواند مقاطع ضخیم فولاد را برش دهد.

 

ابزار تجارت ساخت فولاد

 

چرثقیل هوایی

جرثقیل ها برای ساخت فولاد به اندازه ابزاری که برای برش و جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرند ، کمی مهم هستند. جرثقیل های سقفی معمولاً جرثقیل های پل نامیده می شوند و با ماشین آلاتی که در بالای آسمان خراش ها مشاهده می کنید متفاوت است. آنها از دو پرتو موازی “باند” با یک “پل” در حال حرکت برای تشکیل دهانه شکاف تشکیل شده اند: “بالابر” (مکانیسم بالابر جرثقیل) به این پل متصل شده است و برای انتقال قطعات فولادی در امتداد “باند فرودگاه” استفاده می شود.

 

سریع

به طور کلی به عنوان “سریع” نامیده می شود ، دستگاه برش گاز صفحه ای دستگاه متحرکی است که برای برش طول های طولانی از فولاد با سوخت اکسی استفاده می شود. ابزار تجارت ساخت فولاد  این واحد عمدتا از سه جز key اصلی تشکیل شده است: یک واحد مشعل که برای برش استفاده می شود ، یک کالسکه موتوری و یک مسیر بشقابی. این یک سیستم همه کاره است که می تواند برای کاربردهای مختلف تغییر یابد ، به عنوان مثال با استفاده از انواع مختلف سوخت اکسی برای مواد مختلف.

 

اگرچه ما از ابزارهای زیادی برای برش ، جوشکاری ، خمش و حمل و نقل فولاد استفاده می کنیم ، اینها از رایج ترین مواردی است که در محل کار و ساخت فولاد پیدا خواهید کرد.

 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد ساخت فولاد بیابید یا اگر فولاد را برای اهداف ساختمانی در نظر گرفته اید و نظر حرفه ای را می خواهید ، می توانیم به شما کمک کنیم. تیم متخصصان ما تجربه و دانش لازم برای پاسخگویی به هر یک از سوالات شما را دارند و اطمینان حاصل می کنند که شما بهترین راه حل را متناسب با نیازهای خود پیدا خواهید کرد. برای تماس با ما امروز ، به سادگی با ما تماس بگیرید ، از طریق فاکس ، ایمیل برای کسب اطلاعات یا پیشنهاد ساخت فولاد استفاده کنید ، یا در مکان بروکل ما قرار بگیرید.