آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟

هر ساختمان فولادی تمایل به زنگ زدگی بعد از مدتی دارد. نوع زنگ زدگی روی سازه شما چیزی است که در مورد عمر سازه فلزی شما تصمیم می گیرد. زنگ زدگی هنگامی رخ می دهد که آهن یا آلیاژی حاوی آهن ، مشابه فولاد ، برای مدت زمان قابل توجهی به اکسیژن و رطوبت برسد. پس از مدتی ، اکسیژن با فلز در سطح هسته ای ترکیب شده و ترکیب دیگری به نام اکسید را شکل داده و تعهدات خود فلز را ناتوان می کند. انواع خاصی از فولاد در برابر فرسایش تضمین می شود. اگر ساختمان فلزی یک ماده ضد خوردگی ساخته شده باشد ، برای جلوگیری از زنگ زدگی لازم نیست از رنگ یا سایر پوشش های دفاعی استفاده کنید. سعی کنید در دمای زیر 50 درجه فارنهایت کار نکنید. فولاد رسانای مثبتی برای زمین است که انرژی مستقیماً به زمین منتقل می شود و مانند محاصره یا روکش معمولی در داخل محفظه تخلیه نمی شود. آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟

ورق آجدار ۵ میل فولاد مبارکه

قیمت روز میلگرد در بازارهای آهن

فولاد با قرار گرفتن در معرض عناصر می تواند بلافاصله شروع به خوردگی کند. رطوبت باعث فرسایش می شود. نمک فرسایش را سرعت می بخشد. عامل دیگر نحوه ورود خراش به صفحه بدنه است. در اتومبیل ها قبل از رنگ آمیزی از روکش محافظ یا دفاعی استفاده می شود که مانع مصرف آن می شود ، اگر فردی از طریق این ماده خراشیده باشد و فلز در معرض آن را نداشته باشد ، این امر سریعتر اجازه می دهد فرسایش. اگر یک خراش مصرف شده باشد یا نه ، روی یک یادداشت ثابت ، روش اصلاح معادل خواهد بود. سنباده زدن ، آماده سازی و نقاشی. سیستم های قاب فولادی ما از مقاومت بالایی برخوردار هستند. در جاهایی که لبه های برش خورده وجود دارد ، فعالیت گالوانیک یا اطمینان سازشی پوشش ها ، لبه فولادی بدون پوشش را در برابر زنگ زدگی و فرسایش ایمن می کند. اینها شکافها یا تخریب قابل توجهی از فولاد است. این سازه ها درصورت برخورد مناسب با فولاد شما نیستند. علاوه بر این ، در بیشتر قسمتها ، ساختار فیلمهای دفاعی یا لایه های خارجی آسیب دیده یا سوراخ شده اند. ساختمانهای فلزی با تخریب عمده دچار زنگ زدگی می شوند به این دلیل که فولاد برای مدت قابل توجهی در معرض هوا و رطوبت قرار گرفته است. برای هر مدت زمانی که سوراخکاری عمیق یا اساسی نباشد ، این نوع زنگ زدگی به طور معمول و بدون زحمت سریع و سریع برطرف می شود. آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟

نکاتی برای جلوگیری از زنگ زدگی برای ساختمانهای فلزی:

ساده ترین روش برای جلوگیری از زنگ زدگی ، دور نگه داشتن رطوبت از فلز است. گیاهان این کار را با پاک کردن تمام خاک از وسایل خود و پوشاندن قطعات فلزی در روغن انجام می دهند. می توانید از تخته های چدنی به روش مشابه محافظت کنید تا زنگ نزند.

با استفاده از تکنیک های مشابهی که برای اجرای زمینه ها استفاده می شود ، ساختار را با یک لایه مسطح از رنگ اکریلیک خانه به پایان برسانید. برای درج بیشتر ، اجازه دهید پوشش اصلی به مدت دو ساعت خشک شود ، در آن مرحله یک لایه بعدی بزنید.

یک تولید کننده محترم ساختمان فلزی ضمانتی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل امنیت در برابر فرسایش یا زنگ زدگی است. بخشی از این ضمانت نامه ها برای مدت 40 تا 50 سال با تکیه بر خاصیت فلز و پایان آن است. این به شما فاش می کند که سازندگان و بازرگانان سازه های فلزی تا چه اندازه مطمئن هستند که با توجه به پشتیبانی صحیح و در عین حال قابل اغماض ، کالاهای آنها بدون زنگ زدگی باقی می ماند. آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟

همچنین ، مواد عالی تر به طور معمول با ضمانت های طولانی تر همراه هستند. در قلمرو طرح سازه های فلزی ، این ضمانت ها تا 40 سال ادامه خواهد داشت ، که در صورت عدم پیش بینی مصرف غیرقابل پیش بینی ، اطمینان بیشتری به دو تولید کننده و مالک ساختمان می دهد.

محاسبه قیمت ورق امروز St52

با استفاده از برس فولادی آغشته به سرکه ، زنگ زدگی موجود را پاک کنید. خورنده موجود در سرکه باعث زنگ زدگی می شود.

فولادی که برای کمک به حمل و نقل استفاده می شود اساساً خارج از آستر است. علیرغم گالوانیزه غوطه وری ، این فولاد با یک اپوکسی برای امنیت بیشتر در مصرف پوشانده شده است. این پوشش اپوکسی فولاد بدون خط را تضمین می کند و تضمین می کند که شبکه حمایتی حمل و نقل تا زمانی که ساختار پشتیبانی می کند ، ادامه می یابد. آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟

بعد از خشک شدن سازه را با پارچه تکی پاک کنید. درصورتی که هرگونه گچی روی مواد بریزد ، مناطق پودری را با یک برس فولادی پاک کنید و دوباره ساختار را با نیروی شستشو بشویید. قبل از استفاده از زیرسازی یا پایان دادن به زنگ زدگی ، اجازه دهید ساختار خشک شود. در صورت نیاز به رنگ آمیزی خانه ، از مقدماتی استفاده کنید. به احتمال زیاد بدون اطمینان از تغییر سایه سازه ، باید در برابر زنگ زدگی اطمینان حاصل کنید ، از پوشش اکریلیک مشخص شده برای استفاده در سازه های فلزی استفاده کنید.

آشنایی با انواع ورق و قیمت ها

در حالی که خوردگی ممکن است یک فرایند پیچیده باشد ، اما جلوگیری از آن چنین نیست. زحمت لازم را در طول مرحله برنامه انجام دهید و پس از آن مواد و روش های مقابله با فرسایش را در تمام دوره های ساخت ساختمان عملی کنید. بنابراین ، با یک ساختار ساختمانی بدون خوردگی که مدت زمان طولانی و حتی صدها سال ادامه دارد ، سود خواهید برد. آیا ساختمان اسکلت فلزی زنگ می زند؟