پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه که باید در کنفرانس بازیافت آلومینیوم مورد بررسی قرار گیرد

بازیافت آلومینیوم

کنفرانس بازیافت شده آلومینیوم مرتب سازی سریع ، دقیق و قابل اعتماد ضایعات برای کارایی و سودآوری عملیات بازیافت ضایعات و ساخت فلزات ثانویه اساسی است. پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه ، از جمله استفاده از آنالیزهای دستی اشعه ایکس فلورسانس (XRF) ، انقلابی در نحوه انجام تجارت و بازیافت و پردازش های عمده فلزات قراضه ایجاد کرده است. این در بین بزرگترین بازیافتکننده های فلزات جهان و همچنین بسیاری از بازیافت کنندگان منطقه ای کوچکتر و حیاط های مستقل برای استفاده از آنالیزهای XRF امری عادی است. پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه که باید در کنفرانس بازیافت آلومینیوم مورد بررسی قرار گیرد.بازیافت فلزات عناصر نادر زمین: آیا به هر حال امیدی وجود دارد؟ (قسمت 1)

پروفیل ساختمانی ۳ میل ۱۲۰*۱۲۰

آیا می دانید ، طبق انجمن آلومینیوم ، تقریباً 90 درصد ضایعات آلومینیوم خودرو – بیش از نیم میلیون تن در سال – بازیابی و بازیافت می شود؟ در نتیجه ، نیاز به تفکیک بهتر آلیاژهای آلومینیوم است. آلومینیوم در صنعت خودرو برای کاهش وزن خودرو استفاده می شود و به طور معمول با عناصر منیزیم ، منگنز و سایر عناصر برای بهبود خواص فیزیکی و شیمیایی ترکیبات آلیاژ می شود.

من در 23th کنفرانس بین المللی آلومینیوم بازیافتی که در مادرید ، اسپانیا در تاریخ 16 تا 18 نوامبر 2015 برگزار می شود ، در مورد آخرین فناوری XRF برای صنعت قراضه بحث خواهم کرد. طبق وب سایت نمایش ، “بازیافت آلومینیوم هرچه بیشتر به در حالیکه شرکتهای سراسر جهان به دنبال استفاده از خوراکهای ثانویه بیشتری در صفحه جریان مواد و خطوط تولید هستند ، مورد توجه قرار می گیرند. پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه که باید در کنفرانس بازیافت آلومینیوم مورد بررسی قرار گیرد
قراضه مزایای اقتصادی زیادی نسبت به پرایم فلز دارد و در کاهش اثر کربن یک شرکت در هر مرحله از زنجیره ارزش که وجود دارد ، محوری است. بازیافت آلومینیوم امروز یک تجارت جهانی است که حدود 30-35٪ از کل تأمین مواد اولیه ثانویه است. “A Bird’s Eye View چگونه خدمه PMI واقعی لوله ها را بررسی می کنند

با این حال ، افزودن قراضه به خط تولید آلومینیوم یک چالش بزرگ برای صنعت است. در مقایسه با ماده اولیه آلومینای تمیز ، منظمی و کاملاً مشخص که تولیدکنندگان به آن عادت کرده اند ، قراضه پس از مصرف از مخلوطی از درجه های فرفورژه و ریخته گری تشکیل شده است. ترکیب شیمیایی دقیق قراضه ، از جمله وجود آلاینده ها یا عناصر خطرناک ، ناشناخته است. با کیفیت محصول نهایی ، یکپارچگی فرآیند ، ایمنی و انطباق نظارتی در معرض خطر ، شناخت دقیق درجه و ترکیب مواد قراضه وارد شده به فرآیند یک ضرورت است. (به مقاله قبلی مراجعه کنید چرا حیاط های فلزی به طور فزاینده ای در صنعت آلومینیوم اهمیت پیدا می کنند؟) پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه که باید در کنفرانس بازیافت آلومینیوم مورد بررسی قرار گیرد. چرا آنالایزر XRF به WiFi نیاز دارد؟

همانطور که آلومینیوم بازیافتی از اهمیت بیشتری در صنعت برخوردار است ، تجزیه و تحلیل های دستی xrf نیز از اهمیت بیشتری برخوردار می شوند. XRF تجزیه و تحلیل و شناسایی آلیاژ تقریباً در همه عناصر مورد علاقه در تقریباً همه انواع آلیاژهای فلزی ، از سطوح کمیاب تا فلزات خالص و هر چیز موجود را امکان پذیر می کند. اگر در صنعت قراضه آلومینیوم هستید ، مطمئن شوید که در جلسه من شرکت می کنید و اگر نمی توانید در آن شرکت کنید ، یادداشتی در زیر برای من ارسال کنید و من یک نسخه از ارائه خود را برای شما ارسال می کنم.

نمایش جزئیات:

بیست و سومین کنفرانس بین المللی بازیافت آلومینیوم
16 – 18 نوامبر 2015
مادرید، اسپانیا
توییتر: @ MetalBulletin1

جلسه ششم: بازیافت برای قرن بیست و یکم: نقش اصلی فناوری و نوآوری پیشرفت در فناوری مرتب سازی قراضه که باید در کنفرانس بازیافت آلومینیوم مورد بررسی قرار گیرداندازه گیری سریع اشعه ایکس برای ساخت فلز تخت

چهارشنبه ، 19 نوامبر 2015
12.00 ظهر ارائه
تغییر نقش قراضه آلومینیوم در خودرو ، هوا فضا و غیره و اینکه چگونه آنالایزرهای قابل حمل XRF می توانند به طبقه بندی قراضه کمک کنند.

 

در بازیافت طلا نقش دارد؟

برای وبینار رایگان ما ثبت نام کنید: 10 نوامبر 2015 – آزمایش فلزات گرانبها – با مجری مهمان ویژه ست طلا ، از جواهرات و وام آمریکایی.

بیاموزید که چگونه می توانید خلوص طلا را به طور دقیق هنگام شناسایی موارد تقلبی یا روکش طلا با Portable XRF تعیین کنید.