دلایل استفاده از فلز گالوانیزه

یافتن مواد مناسب برای یک پروژه خاص به معنای ماندگاری بیشتر و به طور کلی نتایج بهتر است. استفاده از بهترین فلز برای شرایط خاص موجود در یک تاسیسات یا محیط خاص به رفع مواردی مانند زنگ زدگی و خوردگی ، بهبود یکپارچگی و شکل ظاهری کمک می کند. اختصاص دادن زمان برای تحقیق در مورد گزینه های خود و انتخاب موثرترین فلز برای نیازهای خاص خود ، می تواند برای سالها و حتی دهه های آینده نتیجه خوبی داشته باشد.دلایل استفاده از فلز گالوانیزه 

پروفیل ساختمانی ۲میل ۴۰*۸۰

بیایید نگاهی دقیق به روند گالوانیزه و نحوه استفاده از آن برای افزایش ویژگی های اصلی فولاد بیندازیم. با در نظر داشتن این اطلاعات ، می توانید در مورد انتخاب بهترین مش سیم و یافتن سایر کاربردهای مناسب برای فولاد گالوانیزه ، آگاهانه انتخاب کنید.

گالوانیزه چیست؟

گالوانیزه سازی به عنوان یک مسئله مهم در مورد آهن و آلیاژهای موجود در آن مانند فولاد اشاره دارد. زنگ در نهایت بر این فلزات تأثیر می گذارد. گرچه روند ممکن است تحت شرایط خاص بسیار کند باشد ، اما اجتناب ناپذیر است. و در شرایطی که فولاد تصفیه نشده در معرض محیط های مرطوب یا مرطوب است ، زنگ زدگی و خوردگی می تواند به سرعت مشکلاتی را ایجاد کند.

قیمت نبشی و انواع آن را بشناسید

گالوانیزه سازی به ماندگاری بیشتر فولاد کمک می کند و مقاومت آن در برابر فرایندهای خورنده را بهبود می بخشد و در نتیجه باعث گسترش سرعت زنگ زدگی می شود. پوشش محافظ ایجاد شده از طریق گالوانیزه با دوام و پایدار است و دهها سال محافظت در برابر از دست دادن مداوم یکپارچگی سازه ای را که باعث زنگ زدگی می شود ، ارائه می دهد.دلایل استفاده از فلز گالوانیزه

چند فرآیند برای گالوانیزه سازی فلزات استفاده می شود:

گالوانیزه غوطه ور شدن گرم شامل غوطه ور شدن یک قطعه فلز در یک حمام روی داغ است. این مورد برای قطعات بزرگتر فلز و به طور کلی بسیاری از کاربردها معمول است.

الکتروگالوانیزه نوعی آبکاری است و در بخش خودرو رایج است.

گالوانیزه سازی انتشار حرارتی از طبل و گرما برای ترکیب قطعات کوچکتر یا پیچیده تری از آهن یا فولاد با روی استفاده می کند.

نتیجه تمام این فرآیندها یک پوشش روی است که سدی بین فولاد و میزان رطوبت جو اطراف ایجاد می کند. گالوانیزه سازی از نظر حفاظت مزایای زیادی را به همراه دارد. در حالی که این فلز زیرین را کاملاً می پوشاند ، در مناطق کوچک نیز می تواند خراشیده شود و یا در غیر اینصورت به خطر بیفتد و همچنان مقاومت در برابر زنگ زدگی ایجاد کند.

در حالی که پوشش در نهایت از بین می رود ، این یک روند به خصوص کند در خارج از شرایطی است که فولاد گالوانیزه به طور مداوم در معرض آب نمک یا میزان بالای اسیدیته قرار دارد. در آن موارد ، ممکن است فولاد ضد زنگ انتخاب بهتری باشد.دلایل استفاده از فلز گالوانیزه 

چرا باید فولاد گالوانیزه را برای پروژه خود انتخاب کنید؟

محافظت در برابر زنگ زدگی مزیت اساسی گالوانیزه سازی است. لایه روی روی فلزات گالوانیزه به معماران و سازندگان این امکان را می دهد تا از این ماده در کاربردهای بسیار گسترده تری ، چه داخلی و چه خارجی ، استفاده کنند. بسیاری از مزایای دیگر فولاد – مانند استحکام بالای آن نسبت به وزن و مقاومت در برابر بسیاری از انواع تغییر شکل – هنگامی که از فولاد در برابر یکی از نقاط ضعف آن محافظت کنید ، حتی بیشتر برجسته می شود.

قیمت پروفیل و انواع آن را بشناسید

هزینه عامل دیگری است که باید از نظر محافظت در برابر زنگ زدگی مورد توجه قرار گیرد. گالوانیزه سازی یک فرآیند اقتصادی است که قیمت فولاد تصفیه شده را به شدت افزایش نمی دهد. انواع دیگر پوشش های محافظ می توانند هزینه بیشتری داشته باشند یا در مدت زمان کمتری فرسوده شوند و برچسب قیمت بلند مدت را افزایش دهند. جدای از شرایطی که فولاد تصفیه شده با مواجهه مستمر با آب نمک یا اسیدیته شدید روبرو می شود ، گالوانیزه سازی ارزش بالایی برای شرکت ها ارائه می دهد.دلایل استفاده از فلز گالوانیزه 

اگرچه گالوانیزه اگر محافظت قوی و طولانی مدت در برابر زنگ زدگی ایجاد نکند ، ارزش زیادی نخواهد داشت ، مزایای دیگری نیز برای این فرآیند وجود دارد. گالوانیزه غوطه وری گرم یک اثر جانبی زیبایی چشمگیر دارد و الگویی به نام spangle را روی فلز تمام شده ایجاد می کند. این الگوی منحصر به فرد اغلب به صورت اشکال نامنظم بر روی سطح فلز ظاهر می شود ، که هر یک از آنها نور را کمی متفاوت می گیرند و بازتاب می دهند. این تغییر در سایه های رنگ نقره ای زیرین منحصر به فرآیند گالوانیزه غوطه وری است.

ظاهر دقیق اسپنگل را می توان با استفاده از شرکتی که فولاد را پوشانده و نتایج واضح یا ظاهر یکنواخت و کم رنگی را تنظیم کرد. این می تواند مفید باشد وقتی که ملاحظات خاص طراحی وارد عمل شود. بسته به دیدگاه خاص معماران و سایر ذینفعان پروژه ، اتمام های مختلف بدون به خطر انداختن حفاظت از زنگ زدگی ارائه شده توسط گالوانیزه امکان پذیر است.

همکاری با یک تامین کننده قابل اعتماد از فولاد گالوانیزه

یافتن یک شرکت قابل اعتماد برای تهیه پروژه خود از فولاد گالوانیزه با کیفیت بالا بسیار مهم است. با داشتن یک شریک مناسب ، شما می دانید تمام فولاد گالوانیزه خود – از مش سیم تا راهروها – از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای سالهای زیادی دوام خواهد داشت.دلایل استفاده از فلز گالوانیزه 

محاسبه قیمت ورق A283

برای یادگیری اینکه چگونه Locker می تواند پروژه ساخت و ساز شما را با فولاد گالوانیزه مورد نیاز برای کاربردهای مختلف متصل کند ، امروز با ما در تماس باشید.