میله های تخت فولاد ضد زنگ

فولاد ضد زنگ به عنوان ماده انتخابی بسیاری از پروژه های مربوط به صنایع معماری ، مهندسی و ساخت ، در حال افزایش محبوبیت است. کاربردهای صنعتی با الزامات حیاتی یکپارچگی سازه و مقاومت در برابر خوردگی برای بسیاری از آلیاژهای فولاد ضد زنگ مناسب است. Stainless Struktures America به نیاز اشکال ساختاری پی برده است و هم اکنون میله های تخت فولاد ضد زنگ سفارشی را در انواع گریدهای ضدزنگ ارائه می دهد.میله های تخت فولاد ضد زنگ 

آشنایی با انواع ورق و قیمت ها

میله های تخت فولاد ضد زنگ مشخصات آلیاژهای موجود

دو درجه آستنیتی که از فولاد ضد زنگ معمولاً استفاده می شود 304 / L و 316 / L است. هر دو این درجه بندی ها همه کاره هستند و مقاومت در برابر خوردگی ، شکل پذیری و قابلیت جوشکاری بسیار خوبی از خود نشان می دهند. در حالی که این رایج ترین در بازار است ، اما چندین درجه دیگر از فولاد ضد زنگ وجود دارد که ما می توانیم نوار تخت خود را ارائه دهیم. در اینجا برخی از امکانات خاص آلیاژ همراه با کاربردهای بالقوه وجود دارد.

محاسبه قیمت ورق A516

  • 2205 و 2507 دوبلکس: مقاومت در برابر عملکرد بالا و مقاومت عالی در برابر خوردگی و حفره. در فرآورده های غذایی و شیمیایی ، کاربردهای ساختاری و دریایی ، روغن و گاز و کلرید زیاد استفاده می شود.
  • 309: محتوای زیاد کروم و نیکل. به دلیل مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر اکسیداسیون ، در کاربردهای درجه حرارت بالا استفاده می شود.
  • 310S: افزایش نیکل ، کروم و مولیبدن برای ایجاد مقاومت در برابر خوردگی بهتر و مقاومت بیشتر در برابر اثرات شیمیایی اسیدها.
  • 317 / L: مقدار زیاد کروم و نیکل کم است. به دلیل مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر اکسیداسیون ، در کاربردهای درجه حرارت بالا استفاده می شود.
  • 330: ایجاد شده برای ایجاد مقاومت عالی در برابر اکسیداسیون و کربورزدایی در دمای بالا. در پردازش شیمیایی ، تولید برق و پردازش حرارتی استفاده می شود.
  • 904 / L: مقدار زیاد نیکل و کروم. این آلیاژ مقاومت زیادی در برابر ترک خوردگی در برابر تنش ، حفره و مقاومت در برابر خوردگی دارد. در فرآوری و استخراج مواد شیمیایی استفاده می شود.
  • اینها تنها تعدادی از نمرات موجود است که ما در میله های مسطح خود ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم در 2101 و 2304 دوبلکس و همچنین بسیاری از آلیاژهای نیکل تولید کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر آلیاژ خاص و مشخصات و کاربردهای آن ، لطفاً صفحه آلیاژها و پایان کارهای ما را در وب سایت ما بررسی کنید.میله های تخت فولاد ضد زنگ 

سازه های ضد زنگ می توانند نیازهای Flat Bar شما را برآورده کنند

ما هیجان زده هستیم که اکنون میله صاف واقعی را در انواع آلیاژهای فولاد ضد زنگ ارائه می دهیم. اندازه های استاندارد و سفارشی در هر یک از این گزینه های آلیاژی موجود است. مانند اکثر پروژه ها ، زمان سربازی نیز حیاتی است. برای کمک به مشتریان خود ، 1-2 بار زمان استاندارد تحویل در میله های مسطح را ارائه می دهیم.میله های تخت ما در اکثر ضخامت های صفحه استاندارد از جمله 16/3 “، 1/4” ، 5/16 ، 3/8 “، 1/2” ، 3/4 “، 1” و بیشتر در دسترس هستند. ما همچنین می توانیم ضخامت های ویژه مواد اولیه خود را که در بسیاری از موارد ساختاری مانند 0.220 ″ ، 0.280 ″ ، 0.350 ″ ، 0.410 ″ و 0.450 used استفاده می شود ، ارائه دهیم. ما می توانیم این میله ها را تا عرض 24 اینچ تولید کنیم. طول های استاندارد برای این میله های تخت 19-20 فوت تصادفی خواهد بود و طول های سفارشی در دسترس است. هر چهار طرف از پایان منفجر شده و ترشی تشکیل شده است ، همان استانداردی که در اشکال سازه ای جوش داده شده با لیزر استفاده می شود. سایر استانداردهای تولید شامل ASTM A276 برای خواص مکانیکی و شیمیایی و ASTM A484 برای تلرانس های بعدی است.میله های تخت فولاد ضد زنگ 

قیمت نبشی و انواع آن را بشناسید

بیش از یک شرکت پروفایل سازه

برای اشکال ساختاری فولاد ضد زنگ و میله های مسطح کاربردهای زیادی وجود دارد. انتخاب آلیاژ بسته به محیط و خصوصیات مواد مورد نیاز در هر کار متفاوت است. تیم ما آماده است تا در پروژه بعدی فولاد ضد زنگ یا فولاد کربن شما را یاری کند ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر امروز با ما تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *